Statystyki drużyny

Aktualności

Nareście zwycięstwo!!!

• autor: pawszy121719, 2014-09-18 20:24

W piątej kolejce ligowej zanotowaliśmy pierwsze zwycięstwo w tej rundzie pokonując na wyjeździe naszych rywali z Lipin.

Po długich oczekiwaniach doczekaliśmy się zwycięstwa naszych chłopców, którzy pokonali Naprzód Lipiny 3:1. Jak wcześniej pisałem widać już efekty wspólnych treningów i zgrania.W meczu z Lipinami chłopcy zmotywowani przez trenera ostro wzięli się do roboty zaraz od pierwszych minut spotkania.Efektem dobrej gry było strzelenie przez nas trzech bramek przy jednoczesnej utracie tylko jednej.Wynik mógłby być bardziej okazały gdybyśmy wykorzystali więcej dogodnych sytuacji które stwarzaliśmy w trakcie meczu.Także nie ustrzegliśmy się kilku błędów w obronie ale w tym dniu w drugiej połowie udanie zadebiutował nasz trzeci bramkarz Mateusz Bilczewski, który kilkakrotnie udanie interweniował i nie dał się pokonać.Mamy nadzieję że teraz pójdziemy za ciosem i następne spotkanie też wygramy.Dziękujemy też dziewczynom z klasy, które przyszły nas wspierać głośnym dopingiem.